24543 ogłoszeń
Patronat nad serwisem sprawuje : Instytut Gospodarki Nieruchomościami  Instytut Gospodarki Nieruchomościami
Rynek komeryjny
Wyszukiwanie
od do od doNieruchomości wszystkie

Wyniki 1 - 2 spośród 2
Miasto / Opis Pow. Cena Data
Miniatura obrazu Gdynia ul. Skarbka 2 piętro, 99 m2 499 000 zł 10.08.12 dodaj do obserwowanych
Miniatura obrazu Gdynia ul. Skarbka 2 piętro, 99 m2 499 000 zł 10.08.12 dodaj do obserwowanych
Chcesz dostawać informacje o nowych ogłoszeniach dla wybranych kryteriów wyszukwiania?

Zaloguj się aby dodać wynik wyszukiwania do Twojej listy autopowiadamiacza.
Nie masz jeszcze konta ?? Zarejestruj się.

Ogłoszenia nieruchomości możemy znaleźć w prasie, czy internecie. Wybór jest ogromny, zwłaszcza na stronach internetowych, które są zapełnione ogłoszeniami kupna, sprzedaży, wynajmu nieruchomości.

Ogłoszenia nieruchomości pozwalają na odnalezienie się dwóch stron; ogłaszającej się oraz tej, która na ogłoszenie odpowiedziała. W dzisiejszych czasach życie jest bardzo ułatwione, ponieważ technika posuwa się do przodu i daje coraz to więcej możliwości. Ogłoszenia nieruchomości znajdziemy w klika sekund wpisując szukana frazę w wyszukiwarce, nawet nie wychodząc z domu. Ogłoszenia nieruchomości zawierają informacje o mieszkaniach, działkach, domach i innego rodzaju inwestycjach przeznaczonych na sprzedaż, pod wynajem, lub zamianę, w zależności od potrzeb ogłaszających się osób.

Osoba odpowiadająca na ogłoszenie może bliżej zapoznać się z ofertą poprzez kontakt telefoniczny z właścicielem, a następnie na spotkanie się w tej sprawie w celu dokonania oględzin nieruchomości. Preferowane ogłoszenia nieruchomości, to ogłoszenia ze zdjęciami, które dają wzrokowy bodziec do oceny atrakcyjności przedstawionej nieruchomości. Ogłoszenia nieruchomości mogą być zaznaczane przez ogłaszającego się jako oferty godne polecenia, które są wyróżniane w szczególny sposób na odwiedzanej stronie.

Rynek nieruchomości jest bardzo rozwinięty, w związku z tym ofert tego typu zawsze będzie pod dostatkiem.


Zamknij

Strona ign.net.pl używa plików cookies w celu ułatwienia korzystania ze strony oraz dostosowania treści do preferencji użytkownika. Jeśli nie zgadzasz się na zapisywanie tych plików na dysku Twojego komputera zmień ustawienia swojej przeglądarki. Przeglądając tą stronę zgadzasz się na używanie plików cookie zgodnie z aktualnie stosowanymi ustawieniami przeglądarki internetowej.